Praca - Sam. ref. ds. przygotowania produkcji i zaopatrzenia materiałowego

ELWAT Elektromechaniczna Spółdzielnia Inwalidów we Wrocławiu

poszukuje kandydata na stanowisko:

Sam. ref. ds. przygotowania produkcji  i  zaopatrzenia materiałowego

  Zakres obowiązków :

  • Nadzór nad zabezpieczeniem obszaru produkcji w niezbędne materiały, dbałość o terminowość oraz kompletność dostaw,
  • Uruchamianie i rozliczanie zleceń produkcyjnych,
  • Prowadzenie dokumentacji kadrowej w obszarze produkcji,
  • Obsługa magazynów produkcji w toku,
  • Przygotowanie harmonogramów prac na poszczególne gniazda produkcyjne,
  • Nadzór nad dokumentacją technologiczno-konstrukcyjną i jej aktualizacjami,
  • Sporządzanie analiz i raportów dotyczących zużycia materiałowego i terminowości dostaw,

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie
  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku pracy w obszarze zaopatrzenia produkcji,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Znajomość aplikacji MS EXCEL, w tym umiejętność sporządzania raportów i analiz statystycznych,
  • Obowiązkowość, terminowość i elastyczność (możliwa praca w trybie zmianowym),

Dodatkowe umiejętności:

  • Posiadanie ważnych uprawnień na wózki widłowe,
  • Doświadczenie w pracy z systemami ERP

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV) na adres email:

praca@elwat.com.pl

lub osobiście w siedzibie firmy:

ELWAT ESI we Wrocławiu, ul. Hubska 96/100, 50-502 Wrocław

w terminie do dnia 31 lipca 2018r.

Informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

UWAGA wszystkie aplikacje na powyższe stanowisko muszą bezwzględnie zawierać niżej załączoną treść opatrzoną podpisem kandydata.

  1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w treści załączonego CV oraz dodatkowych danych dobrowolnie podanych przeze mnie w procesie rekrutacyjnym realizowanym przez ELWAT Elektromechaniczna Spółdzielnia Inwalidów, z siedzibą przy ul. Hubskiej 96/100, 50-502 Wrocław, w celu przedstawiania ofert dotyczących zatrudnienia oraz przeprowadzania procesu rekrutacyjnego.
  2. Jednocześnie przyjmuję do wiadomości że administratorem moich danych osobowych jest ELWAT Elektromechaniczna Spółdzielnia Inwalidów z siedzibą przy ul. Hubskiej 96/100, 50-502 Wrocław. Zapoznałem się z polityką prywatności dostępną na stronie administratora: www.elwat.com.pl i znam przysługujące mi prawa w zakresie udostępnionych przeze mnie danych osobowych.

    Informujemy, że masz prawo w dowolnym momencie cofnąć udzielone powyżej zgody. Informacja o wycofaniu zgody może zostać przesłana za pośrednictwem emaila wysłanego na adres administratora: ido@elwat.com.pl lub w sposób tradycyjny. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych w okresie od dnia wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do dnia wycofania tej zgody.