Praca - Technolog

ELWAT  Elektromechaniczna Spółdzielnia Inwalidów

we Wrocławiu

z siedzibą:

Ul. Hubska 96/100

50-502     Wrocław

tel. (71) 33-45-129

Zatrudni pracownika na stanowisko:

Technolog

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska:

  • Nadzór i usprawnianie procesów technologicznych,
  • Opracowywanie dokumentacji technologicznej i specyfikacji materiałowej nowych produktów z uwzględnieniem wymagań jakościowych i prawnych,
  • Nadzorowanie i aktualizowanie dokumentacji technologicznej wytwarzanych produktów,
  • Analiza przyczyno-skutkowa wad pojawiąjących się w procesach produkcyjnych,
  • Wdrażanie nowych technologii produkcji,
  • Sporządzanie analiz FEMA dla aktualnie wytwarzanych i wdrażanych produktów,

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe w zakresie: mechaniki, elektrotechniki, elektroniki, itp.
  • Doświadczenie zawodowe na stanowisku technologa min. 2 lata
  • Znajomość rysunku technicznego,
  • Samodyscyplina, odpowiedzialność,  umiejętność pracy w grupie,
  • Dobra znajomość zagadnień związanych z Lean Manufacturing, FEMA, SPC,
  • Znajomość j. angielskiego pozwalająca na swobodna komunikację,
  • Dodatkowym atutem będzie wiedza na temat procesu i organizacji produkcji w obszarze przetwórstwa tworzyw termoplastycznych.

Oferujemy:

Wynagrodzenie zgodne z kwalifikacjami.
Kontakt z nowoczesnym parkiem maszynowym.
Przyjazne środowisko pracy.

Osoby zainteresowane proszone są  o składanie  CV wraz z listem motywacyjnym drogą elektroniczną, podając w tytule  stanowisko pracy  na adres Spółdzielni: elwat@elwat.com.pl   albo bezpośrednio w sekretariacie Spółdzielni.

Prosimy o zamieszczenie w przesłanych dokumentach klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.