Praca - Technolog

ELWAT  Elektromechaniczna Spółdzielnia Inwalidów we Wrocławiu

       ul.Hubska 96/100, 50-502 Wrocław, tel. 71 33-45-113

Zatrudni pracownika na stanowisko:

Technolog

Opis stanowiska:

  • Kompleksowe opracowywanie dokumentacji technologicznej  z uwzględnieniem wymagań jakościowych i prawnych,
  • Opracowywanie procesów technologicznych,
  • Opracowywanie szczegółowych instrukcji operacyjnych, instrukcji postępowania z odpadami produkcyjnymi,
  • Opracowywanie założeń procesów technologicznych z typizacją wymaganego oprzyrządowania,
  • Kontrolowanie przestrzegania procesów technologicznych celem ich usprawnienia i unowocześnienia,
  • Archiwizowanie, powielanie i emitowanie dokumentacji technologicznej,
  • Opiniowanie kart odstępstw i niezgodności.

Wymagania:

  •  Wykształcenie wyższe techniczne (profil elektrotechniczny, elektryczny lub elektroniczny),
  •  Umiejętność czytania rysunku technicznego/schematów elektrycznych,
  •  Umiejętność sporządzania schematów technologicznych,
  •  Umiejętność tworzenia procesów i specyfikacji sprzętu,
  •  Umiejętność posługiwania się narzędziami kontrolno-pomiarowymi,
  •  Wiedza z zakresu procesowego podejścia do produkcji i certyfikatów dla produktów,
  •  Znajomość narzędzi Lean Manufacturing, chronometraż stanowiskowy,
  •   Mile widziana znajomość podstaw mechaniki, automatyki lub przetwórstwa tworzyw sztucznych,
  •  Znajomość języka obcego będzie dodatkowym atutem,
  •  Zdolności organizacyjne i samodzielność w realizacji zadań,
  •  Sumienność, odpowiedzialność, dokładność oraz umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie zgodne z kwalifikacjami.
  • Kontakt z nowoczesnym parkiem maszynowym.
  • Stałe zatrudnienie.
  • Bardzo dobre warunki pracy oraz szkolenia.

Osoby zainteresowane proszone są  o składanie  CV wraz z listem motywacyjnym drogą elektroniczną, podając w tytule  stanowisko pracy  na adres Spółdzielni: elwat@elwat.com.pl   lub bezpośrednio w           Dz.Kadr  pok. 211 piętro II.

Prosimy o zamieszczenie w przesłanych dokumentach klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."